OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Monitor zpráv » Z regionu

Aktuálně z regionu | Ostrava a Moravskoslezský kraj

VIDEO: Medvěd, varan, rys... V Ostravě odhalili ilegální preparátorskou dílnu

8. 12. 2022 | /FOTOGALERIE/ Medvěd, rys, varan a stovky dalších ohrožených druhů zvířat. Nelegální preparátorskou dílnu odhalili ostravští celníci ze Sekce pátrání Generálního ředitelství cel. Obvinění čelí tři osoby, mezi kterými je i muž z Ostravy, jenž byl již za stejnou činnost pravomocně odsouzen k podmíněnému trestu.  

VIDEO: Jiří Krhut opět nezklamal. Kulisu národní památky v Ostravě si užíval

7. 12. 2022 | Už podruhé zazněly v Dolní oblasti ve Vítkovicích vánoční písničky v rámci akce Česko zpívá koledy. Tentokrát vystoupil muzikant Jiří Krhut, kterého doprovodil saxofonista Nikos Koulouris a další hosté v podobě Maria Šeparoviće, Mužského pěveckého sboru Vítkovice a Školního pěveckého sboru Silencio.

VIDEO: Zaplněné náměstí v Ostravě zpívalo. Koledy zněly po celém městě

7. 12. 2022 | /FOTOGALERIE/ Už podvanácté se lidé sešli na Masarykově náměstí v Ostravě, aby si společně s Deníkem zazpívali vánoční koledy! Po dvou covidových letech byla radost slyšet je zpívat a smát se naživo.  

VIDEO: Českem zněly koledy. Společně si zazpívaly tisíce lidí z celé republiky

7. 12. 2022 | /FOTOGALERIE/ Lidé napříč Českou republikou se opět společně setkali díky unikátnímu projektu Česko zpívá koledy, letos šlo už o dvanáctý ročník. Po dvou covidových letech se oblíbená akce vrátila na náměstí a vsi. To v roce 2020 a 2021 nebylo kvůli vládním nařízením reagujícím na epidemiologickou situaci možné. Společně s Deníkem si i tentokrát zazpívaly koledy tisíce lidí. Nestihli jste přímý přenos? Nevadí, záznam najdete v článku. Zazpívat koledy si tak můžete kdykoliv.  ...

Soud uložil Volnému podmínku. Důvod? Šíření poplašné zprávy

7. 12. 2022 | Obvodní soud pro Prahu 7 dnes uložil bývalému poslanci Lubomíru Volnému (Volný blok) dvouletý podmíněný trest za šíření poplašné zprávy. Podle obžaloby na sociálních sítích uvedl, že kvůli diskriminační kampani proti léku ivermektin mohou zemřít lidé. Volný vinu odmítá. V závěrečné řeči prohlásil, že je nadále přesvědčen o pravdivosti informace. Proti verdiktu se na místě odvolal.

Zdroj: moravskoslezsky.denik.cz | Další zprávy »
10:16:18 | 08.12.2022

Nohavica s kytarou, Musk s Twitterem, oprašovači svazáctví s plnou polní. Komentář Štěpána Chába

Nohavica s kytarou, Musk s Twitterem, oprašovači svazáctví s plnou polní. Komentář Štěpána Chába

5. 12. 2022 | Jaromír Nohavica opět rozčeřil vody té naší koloniální věrnosti mocnostem. Ukrajinci na polské území vystřelili dvě rakety, ty zabily dva Poláky. A pak nastalo celoevropské ticho, prokládané hysterkami z naší vlády i médií, které začaly křičet po zahájení třetí světové války. Perte je, bídáky rusácké, zlolajní Hitlerovi potomci to jsou, pletly si hysterky světové strany. Z Polska se ozývalo stále opatrné ticho. Jen poznámka – mohli to být i Rusové. Mohli. ...

Nastává čas zrušit úřad prezidenta státu. Neděle Tomáše Vodvářky

Nastává čas zrušit úřad prezidenta státu. Neděle Tomáše Vodvářky

4. 12. 2022 | Do prvního kola volby prezidenta schází šest týdnů a z médií se zdá, že není důležitějšího tématu v naší kotlince. Nebýt drahého plynu a elektřiny, bylo by to nejspíš už k nevydržení. „A přitom je to taková blbost,“ řekla by Simona Stašová v Pelíškách.

Jak jsem šel manifestovat za svobodu. Neděle Tomáše Vodvářky

Jak jsem šel manifestovat za svobodu. Neděle Tomáše Vodvářky

27. 11. 2022 | Po třiatřiceti letech útlaku, nesvobody a manipulací jsem se konečně odhodlal a statečně vyrazil na demonstraci za lepší příští.

Mentálně „alternativní“ Vrabel, ČT a 17. listopad. Neděle Tomáše Vodvářky

Mentálně „alternativní“ Vrabel, ČT a 17. listopad. Neděle Tomáše Vodvářky

20. 11. 2022 | Sváteční den využila i iniciativa Česko na 1. místě, jež uspořádala pochod na Českou televizi, a posléze i průvod na Národní třídu. Jedním z požadavků bylo umožnit veřejné vystoupení pana Vrabela v přímém přenosu.

84 let od Křišťálové noci. Neděle Tomáše Vodvářky

84 let od Křišťálové noci. Neděle Tomáše Vodvářky

13. 11. 2022 | Před 84 lety, v noci z 9. na 10. listopadu 1938, v Německou hořely synagogy a z oken židovských obchodníků se sypaly střepy. Děsivá ouvertura šílenství, trvající dalších sedm let. Zdá se však, že tak úplně neskončila.

Zdroj: krajskelisty.cz/moravskoslezsky-kraj/ | Další zprávy »
10:16:23 | 08.12.2022

Koncovka s Válečníky nevyšla

BK Armex Děčín – BK Opava 65:63 (20:8, 36:34, 56:47) Dvoubodový koš Waltona pět vteřin před závěrečnou sirénou rozhodl o čtvrté porážce basketbalistů BK Opava v letošním extraligovém ročníku. V jedenáctém kole Kooperativa NBL sice odehrál opavský tým v Děčíně vyrovnanou partii, ale nakonec soupeři těsně podlehl. Naše mužstvo nastoupilo do zápasu oslabené o trojici opor Šiřina –

Zdroj: regionopavsko.cz | Další zprávy »
10:16:25 | 08.12.2022

Moravskoslezský kraj Zdroj: Moravskoslezský kraj |

Zdroj zpráv není momentálně dostupný.

Čtvrtek 8.12.2022
Moravskoslezský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.