OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu » FC Baník Ostrava

Sportovní zprávy z regionu

FC Baník Ostrava Zdroj: FC Baník Ostrava |

Lístky na Karvinou distribuují fanoušci

24. 3. 2019 | Redakce - Jelikož Baníku byl na páteční derby v Karviné přidělen minimální možný počet vstupenek, jejich distribuce tentokrát bude jako v jiných obdobných případech probíhat kompletně a výhradně v režii baníkovských fanoušků. Baník dostal od MFK Karviná 237 kusů vstupenek, což představuje předepsanou kvótu pěti procent z celkové kapacity stadionu.

Výsledkový servis mládeže (23. - 24. 3.)

24. 3. 2019 | Redakce - Poměrně úspěšný víkend má za sebou mládež Baníku. Devatenáctka naplno zabodovala v Mladé Boleslavi, starší žáci ve Zlíně zcela přesvědčivě přehráli domácí. Pouze třináctka podlehla svému o rok staršímu soupeři z Bílovce a sedmnáctka po devadesáti minutách hrála v Boleslavi nerozhodně.

Autogramiáda s Radoslavem Látalem a René Bolfem!

24. 3. 2019 | Redakce - Dvě velké postavy historie Baníku budou ve středu přítomny tradičnímu "Setkání s fanoušky". Do Fanshopu Baník v OC Forum Nová Karolina tentokrát zavítají RADOSLAV LÁTAL a RENÉ BOLF! Jejich autogramiáda začne v tradičním čase, tedy v 17 hodin a obě legendy se zdrží asi hodinku. Přijďte se vyfotit a třeba i zavzpomínat s dvěma baníkovskými legendami. A samozřejmě si přijďte pro jejich podpisy! ...

Víkendový program mládeže (23. - 24. 3.)

21. 3. 2019 | Redakce - O nadcházejícím víkendu čekají již všechny kategorie mistrovská utkání. Mladší týmy se střetnou v Bílovci s ŠSK. Devatenáctka se sedmnáctkou zavítá do Mladé Boleslavi, s Vítkovicemi se doma utká osmnáctka s šestnáctkou a starší žáci vyrážejí do Zlína.

Fanoušek je zdráv, Baník děkuje zachráncům

21. 3. 2019 | Redakce - Drama se šťastným koncem! Dlouholetý aktivní fanoušek Baníku, který zkolaboval přímo v hledišti v závěru sobotního utkání s Mladou Boleslaví na Městském stadionu, je zdráv a po čtyřdenním pozorování a pobytu v nemocnici byl v pořádku propuštěn domů.

Baníkovci bojovali o tenisový trůn

20. 3. 2019 | Redakce - Badmintonové, nohejbalové, pingpongové, ale hlavně tenisové souboje byly hlavní náplní čtvrtečního tréninkového dne, který hráči Baníku strávili v Beskydech. Kdo z baníkovců nezvolil cyklotúru okolím Prostřední Bečvy a nepřidal se do pelotonku vedeného trenérem Bohumilem Páníkem, účastnil se litých bojů v hale hotelu Sport Art Centrum. Souboje to byly prestižní!

Baník zná termíny tří závěrečných kol

20. 3. 2019 | Redakce - Baník už zná svůj jízdní řád až do konce základní části FORTUNA:LIGY. LFA zveřejnila rozpis závěrečných tří kol, s jejichž termíny už nebude hýbat.

Informace ke vstupenkám na zápas do Karviné

20. 3. 2019 | Redakce - Baník příští pátek čeká slezské derby v Karviné. Jelikož poptávka fanoušků po informacích o vstupenkách na utkání s blížícím se výkopem přímo úměrně sílí, přinášíme situační tiskové prohlášení klubu MFK Karviná, který je pořadatelem zápasu. Konkrétní informace o distribuci vstupenek do sektoru hostujících fanoušků zveřejníme v příštích dnech.

Fanshopy a e-shop čeká provozní výluka

19. 3. 2019 | Redakce - Oba oficiální fanshopy i e-shop Baníku čeká krátkodobá provozní výluka. Z provozně-technických důvodů a kvůli údržbě systému nastanou od středy do pátku nevyhnutelné provozní výpadky, za které se klub už předem omlouvá.

Juniorka má rozlosování finálové části

19. 3. 2019 | Redakce - Juniorská liga jde do své poslední fáze. Po nadstavbové části bude o příštím víkendu rozehrána finálová skupina o 1. až 10. místo, do které se ze čtvrté příčky moravské divize probojoval i Baník.

Zdroj: FC Baník Ostrava - fcb.cz
14:15:08 | 25.03.2019Zdravotní stav těžce popáleného horníka se výrazně zlepšil

Tři měsíce po výbuchu v Dole ČSM v Karviné se horník, popálený na 65 procentech těla, věnuje hlavně rehabilitaci. Týmu odborníků z Kliniky popáleninové medicíny a rekonstrukční chirurgie FNO se podařilo jeho kritický stav úspěšně zvládnout. Muž je ...

Češi a Slováci nad 55 let mohou žádat o Kartu seniora. Získají slevy v České republice i na Slovensku

20.03.2019 | Z regionu

Češi starší 55 let žijící v Moravskoslezském a Jihomoravském kraji mohou žádat o Kartu seniora. Jde o ojedinělý projekt v České republice, který senio ...

V Bohumíně otevřou další atrakci - umělou lezeckou boulderingovou stěnu

19.03.2019 | Z regionu

BOHUMÍN - Nejen milovníci lezení by měli zpozornět. V městském sportovišti Bosporka v centru Bohumína právě vyrůstá lezecká boulderingová stěna. Pro š ...Pondělí 25.3.2019
Moravskoslezský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.