OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » Moravskoslezský deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Moravskoslezský deník - černá kronika Zdroj: Moravskoslezský deník - černá kronika |

Velikonoční sobota na silnicích v kraji: motorkář v Karviné nepřežil nehodu

21. 4. 2019 | U dvou vážných nehod motorkářů zasahovali během velikonoční soboty záchranáři Moravskoslezského kraje (ZZS MSK).

Soud se znalci z kauzy Kramný byl znovu odročen

19. 4. 2019 | Ve čtvrtek pokračovalo u Okresního soudu v Ostravě-Porubě odročené hlavní líčení s Radkem Matlachem a Igorem Fargašem, znalci, jež vypracovali posudek týkající se smrti manželky a dcery Petra Kramného. Ani po několika dalších hodinách však nedobralo konce a hlavní líčení bylo opět odročeno.

Pohřešovaný chlapec z Ostravy byl nalezen

18. 4. 2019 | Policisté hledali jedenáctiletého chlapce z Ostravy. 

Dusno u soudu: hádky, polemika, vykázání. Znalci z kauzy Kramný vinu odmítají

17. 4. 2019 | Dramatický průběh mělo středeční odročené hlavní líčení se dvěma znalci v kauze Kramný – Radkem Matlachem a Igorem Fargašem –, kteří u Okresního soudu v Ostravě čelí žalobě pro trestný čin křivé výpovědi a nepravdivého znaleckého posudku.

Do akce Jehla 2019 se zapojilo i šest moravskoslezských měst

17. 4. 2019 | Bezmála pět set strážníků a asistentů kriminality z pětatřiceti měst celé České republiky se tento týden zapojilo do akce Jehla 2019, během které sbírali odhozené jehly a stříkačky.

Kriminalisté obvinili muže z vraždy, hrozí mu až výjimečný trest

17. 4. 2019 | Ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy obvinil komisař moravskoslezského 1. oddělení obecné kriminality 49letého muže z Ostravy.

Žena z Ostravy odškodné za nevydaný plán ke zlepšování ovzduší nedostane

17. 4. 2019 | Žena z Ostravy neuspěla ve sporu o odškodnění za to, že stát nevydal plán a program ke zlepšování ovzduší na Ostravsku. Nejvyšší soud dovolání odmítl.    

Policie obvinila další Baníkovce z přepadení opavských fanoušků

17. 4. 2019 | Policie obvinila dalších šest fanoušků Baníku Ostrava, kteří se podíleli na loňském přepadení vozidla s opavskými fanoušky.

Pomáháme vám znát právo: Děti jako oběti týrání

15. 4. 2019 | Obětí trestného činu se může stát každý, a je proto důležité znát svá práva a být schopen je řádně a včas uplatnit. Deník ve spolupráci s Nadačním fondem Paragraf přináší seriál věnovaný právním informacím k obětem trestných činů.

Za útok metrovou větví padl u soudu přísný trest

12. 4. 2019 | Sedm roků a čtyři měsíce ve věznici s ostrahou. K takovému trestu byl v pátek odsouzen Juraj M. (49 let) z Bohumína, který podle obžaloby metrovou větví zaútočil na svého známého.

Muž napadl řidičku tramvaje, vzápětí ho zatkla policie

12. 4. 2019 | V rukou policie skončil muž, který v pátek dopoledne napadl v Ostravě řidičku tramvaje na lince číslo 11. K útoku došlo na zastávce Střelnice, kde ho řidička kvůli opakovanému porušování přepravních podmínek požádala o vystoupení.

Malí, školou povinní gangsteři v Ostravě opět udeřili

12. 4. 2019 | Ostravští policisté prošetřují další loupež, kterou mají na svědomí školou povinné děti. Tentokrát jde o dva chlapce ve věku devět a deset let.

Zátah na Šenovské burze: inspektoři objevili padělky

12. 4. 2019 | Zátahem obchodních inspektorů na takzvané Šenovské burze v Ostravě, který byl zaměřen na nabídku a prodej padělaného zboží, neprošel ani jeden z devíti kontrolovaných prodejců.

Soud potrestal muže za motoristickou „prasárnu“

11. 4. 2019 | Přetáčení tachometru a lhaní o počtu najetých kilometrů patří mezi největší motoristické „prasárny“. Tímto způsobem se dají vozidla omladit, což znamená i zvýšení jejich ceny.

Peníze do postele ani do mikrovlnky nepatří!

11. 4. 2019 | S penězi se dá naložit různě. Někdo je utratí, jiný vloží do banky nebo jinak investuje, další dá přednost domácímu úkrytu.

Pomáháme vám znát právo: Děti a drogy? Důležitá je prevence

10. 4. 2019 | Obětí trestného činu se může stát každý, a je proto důležité znát svá práva a být schopen je řádně a včas uplatnit. Deník ve spolupráci s Nadačním fondem Paragraf přináší seriál věnovaný právním informacím k obětem trestných činů.

Velký zátah na padělky Applu: Nejvíce případů v Praze a Moravskoslezském kraji

9. 4. 2019 | /VIDEO/ Česká celní správa uskutečnila ve spolupráci s Finanční správou Slovenské republiky minulý týden rozsáhlou razii. Koordinovanou kontrolní akci zaměřila na ochranu práv duševního vlastnictví společnosti Apple.

Za pobodání dvou lidí dostal muž dvanáct roků

9. 4. 2019 | Vrchní soud v Olomouci v úterý potvrdil dvanáctiletý trest Zdeňku H. (33 let) z Nového Jičína. Muž v říjnu 2017 v ubytovně v Novém Jičíně zasadil své přítelkyni (22 let) tři rány kuchyňským nožem do zad.

Takto řádilo hokejové komando! V přesile si trouflo na dva muže a dvě ženy

9. 4. 2019 | Ostrava, Havířov /VIDEO/ – Velká razie na havířovské hokejové fanoušky se v minulých dnech uskutečnila na Karvinsku. Výsledkem je šestnáct obviněných (17 až 39 let), mezi kterými jsou i čtyři mladiství. 

Opilá 17letá matka v Ostravě seděla v hospodě, dítě nechala venku plakat

9. 4. 2019 | Matka, které ještě nebylo osmnáct let, mohutně nasávala v hospodě, kočárek se svým přibližně ročním dítětem nechala stát venku.Od soboty startuje druhý denní pár spojů do Krakova

Od soboty 13. dubna startuje druhý denní pár vlaků z České republiky do Krakova. Rozšiřuje se tak nabídka spojení do turisticky velmi atraktivního města zapsaného na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. České dráhy nabízejí v kooperaci se ...

Benefiční akce nabídne zábavu, upozorní také na důležitost domácí péče

12.04.2019 | Kultura

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ už podruhé pořádá benefiční akci "Spolu ruku v ruce". Návštěvníci si za dobrovolné vstupné užijí atraktivní program, také se dozv ...

Kraj podporuje cestovní ruch, Malá Morávka získala speciální čtyřkolku

12.04.2019 | Z regionu

Čtyřkolka s vlečným zařízením a sněhovými pásy bude sloužit potřebám Malé Morávky. Terénní čtyřkolka umožní vjet do hůře přístupných lokalit. V letním ...Pondělí 22.4.2019
Moravskoslezský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.