OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Výstava fotografií Cyril a Metoděj - po stopách strhujícího příběhu / Ostrava

Kdy:
Pondělí 17.08.2015 od 14:00 hod až 30.08.2015
Kde:
Velký svět techniky Vítkovice, Ostrava
Pořadatel:
Sdílet:

V pondělí 17. srpna proběhne ve Velkém světě techniky v Ostravě - Vítkovicích slavnostní zahájení unikátní výstavy k projektu "Cyril a Metoděj - autentický příběh naší země", prostřednictvím kterého přibližuje Centrála cestovního ruchu Východní Moravy veřejnosti život a odkaz slovanských věrozvěstů. Jejich postavy zde následně ožijí v historickém divadelním představení zpracovaném tak, aby oslovilo diváky všech věkových kategorií.

Seznámit se životními osudy světců od jejich narození až do konce života, přiblížit nejen místa, kudy při své cestě putovali, přenést se na chvíli do jejich doby - to vše budou mít až do konce srpna možnost prostřednictvím výstavy v Areálu Dolních Vítkovic zažít jeho návštěvníci.

V pondělí 17. srpna navíc mají i jedinečnou příležitost spatřit od 15 hodin životní příběh obou historických postav v podání činoherní skupiny ostravského Divadla loutek.

V Ostravě bude unikátní výstava ve Velkém světě techniky k vidění až do 30. srpna, a to vždy od neděle do čtvrtku v době od 10:00 do 18:00 hod., v pátek a v sobotu od 10:00 do 20:00 hod.
Podrobnější informace a plán roadshow na: www.cmstory.cz

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,914060592651