OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

CROPP STREET DANCE BATTLE - Ostrava

Kdy:
Sobota 07.02.2015 od 16:00 hod
Kde:
Marley club, výstaviště Černá louka, Ostrava
Pořadatel:
Sdílet:

Sobota 7. února 2015 bude v Ostravě patřit jedinečné taneční show, na které se představí nejlepší taneční skupiny z celé ČR. Svou účast však již přislíbili také tanečníci a tanečnice z Anglie, Rakouska a dalších evropských zemí.

Cropp Street Dance Battle, to je akce, kterou 7. 2. 2015 hostí klub Marley na výstavišti Černá louka v Ostravě.

V letošním roce proběhne již 17. vydání akce, která nabídne přehlídku skvělých tanečních výkonů v podání zástupců místních tanečních skupin (Beat Up, Roots Company, atd.), ale také dalších tanečníků z celé ČR, Slovenska, Polska, Rakouska, Anglie, atd.

Akce je velmi populární, a to jak mezi samotnými tanečníky díky skvělé atmosféře, ale také mezi diváky. Line-up je totiž opravdu bohatý a plno tanečních i hudebních zážitků si odnese každý návštěvník battlu.

Na programu jsou soutěžní kategorie Hip Hop 1x1, Popping 1x1, No Rules 2x2 a Óčko Allstyle Crew Battle. Právě poslední jmenovaný battle teamů měl na loňském vydání akce obrovský ohlas a zkušenosti tedy naznačují, že i tentokrát to opravdu bude stát za to.

Kromě samotných soutěžních battlů se můžete těšit i na speciální show momentálně velmi populárního tanečního stylu New Style Hustle, několik tanečních jamů nebo Cropp Urban Party po skončení soutěžního programu.

Pokud chcete vidět, jak tancují hip hop, house dance, break dance a mnoho dalších moderních stylů ti opravdu nejlepší tanečníci, nesmíte na této jedinečné akci chybět.

CROPP STREET DANCE BATTLE
7. 2. 2015, Marley club Ostrava (výstaviště Černá louka)

LINE UP:
16:00 kvalifikace
19:00 street dance show
20:00 battly nejlepších tanečních skupin
22:00 after party

VÍCE INFORMACÍ:
web: www.qsz.cz
facebook: www.facebook.com/qszcz

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,484979629517