OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

3ARTbeat festival - Ostrava

Kdy:
Pátek 31.07.2015 od 18:00 hod až 01.08.2015
Kde:
Areál Důl Hlubina, Ostrava
Sdílet:

3ARTbeat Festival je projekt, jehož cílem je vytvořit v Ostravě jedinečný každoroční festival, který bude první svého druhu v ČR.

Art - Music - Act, tyto tři větve umění pro nás mají stejnou váhu a tak kromě spousty zajímavé hudby, kterou uslyšíte, také uvidíte, pocítíte, nahmatáte a prozkoumáte úplně nové dimenze.

Ve výtvarně a umělecky do detailů zpracovaném festivalovém magickém světě vás čeká škála performance různých velikostí i ražení, unikátní workshopy, přednášky či interaktivní prezentace rozmanitých objektů a projektů spojujících různé sféry umění, ekologie, technologie, filosofie...

Vše na festivalové půdě se bude odehrávat v souvislosti s triádou témat. Triádu dalšího ročníku odhalíme vždy v rámci festivalu.

Čeká nás "Zrod-Oheň-Rytmus" - těšme se tedy na rytmické ohně, ohnivé rytmy, umění, objekty, řemesla, zvuky a obrazy. A také na zrod surrealistického, industriálně romantického světa, který bude psychickým i fyzickým prostorem pro prezentaci, vyjádření, propojování, dialog a interakci. Základů s inovací, unikátních projektů, talentů a komunit se společností, studentů a mladých umělců v mezinárodních sítích.

Fotogalerie:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,333822250366