OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Zdeněk Izer a Šárka Vaňková s novou show - Vítkov

Kdy:
Pátek 03.10.2014 od 20:30 hod
Kde:
Kulturní dům ve Vítkově, Dělnická 746, Vítkov
Pořadatel:
Sdílet:

Srdečně Vás zveme v pátek dne 3. října 2014 od 20:30 hod. na nové představení Zdeňka Izera a Šárky Vaňkové. Akce proběhne v kulturním domě ve Vítkově,kde bude bar s obsluhou , stolová úprava. Rezervace stolu si prosím zamluvte podle počtu osob při koupi vstupenek v předprodeji a to v Informačním centru města Vítkov, nebo v restauraci na Balatoně. Dále je možno si stůl rezervovat na tel. čísle 728 819742.

Pořad ,v kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie nejrůznějších televizních pořadů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

Partnerkou Z.Izera v novém programu bude opět zpěvačka a finalistka první řady Superstar Šárka Vaňková. http:// Kulturní dům bude otevřen od 18:00 hod,při vstupu budete označeni identifikační páskou, aby jste mohli kdykoliv kulturák opustit a zpět se vrátit, třeba jen kvůli cigaretě, protože prostory jsou nekuřácké.

Odvoz z akce zajišťuje Taxi Rolinc.

Vstupné v předprodeji 210 Kč, Na místě 300 Kč

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí47,402143478394