OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Konopex Ostrava 2018

Kdy:
Pátek 20.04.2018 od 15:00 hod až 22.04.2018
Kde:
Staré koupelny DOV, Ostrava
Pořadatel:
Sociální sítě:
Sdílet:

3. ročník konopného veletrhu v Ostravě. Cílem tohoto veletrhu je rozšířit povědomí o univerzálnosti konopí, jako úžasné a ekologické rostlině budoucnosti.
Provedeme Vás životem konopí od zasetí semínka až k všestrannému využití v běžném životě. Bohatý třídenní program zahrnuje nejen veletrh, ale také přednášky, workshopy, besedy, soutěže i zábavu.
Hlavní výstavní plocha Konopexu bude umístěna do krásných prostor bývalých Starých koupelen v Provozu Hlubina. Tuzemští i zahraniční vystavovatelé představí své produkty, technologie i služby a seznámí vás s novinkami ve využití konopí.
Prodejní a výstavní expozice budou věnované pěstování a zpracování konopí (semena, substráty, hnojiva, hydroponie, aeroponie, zahradní technika, pomůcky) i finálním konopným produktům a doplňkovému zboží (masti, textilie, potraviny).
Představí se také různé organizace a spolky, které se konopím zabývají. Praktické zkušenosti získáte na workshopech míchání konopného betonu, sázení a řízkování bylin, výroba konopných mastí. Připraveny jsou také soutěže o hodnotné ceny a další doprovodný program.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí61,809062957764