OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Hrad žije první pomocí 2017 - Ostrava

Kdy:
Neděle 10.09.2017 od 10:00 hod
Kde:
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Sdílet:

Jako každý rok, tak i letos vás s radostí zveme na akci Hrad žije první pomocí. Letošní 10. ročník se uskuteční v neděli 10. 9. 2017 již tradičně na Slezskoostravském hradě.
Rozhodli jsme se, že pro vás tento speciální jubilejní ročník uděláme co nejzajímavější, a tak jsme připravili kombinaci soutěže nezdravotnických složek integrovaného záchranného systému, kterou znáte z předchozích ročníků, a zážitkových tras pro veřejnost - což bylo novinkou loňského ročníku.
Veřejnost se bude moci poprat s první pomocí opět na zážitkových trasách, a to na trase traumatické, interní, technické a také na speciální dětské trase. Znovu budete mít možnost se setkat se situacemi, které vás mohou potkat v běžném životě. Náš tým zdravotníků a maskérů si pro vás připravil zbrusu nová stanoviště. Nemusíte se tedy bát, že narazíte na stejná zranění jako v roce předchozím. Vaše počínání budou sledovat naši členové, kteří vám v případě potřeby velice rádi poradí a pomohou.

Jako každý rok bude akci doprovázet bohatý program, který budou zajišťovat Vodní záchranáři ČČK, Celní úřad, Městská policie Ostrava, Městská nemocnice Ostrava, Policie České republiky, Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje a mnoho dalších.
Přihlašování na zážitkové trasy bude spuštěno v polovině měsíce srpna - přihlašovat se můžete na stránkách: www.hradzijeprvnipomoci.cz/prihlaska.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí60,556173324585