OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

CraftCon Ostrava

Kdy:
Sobota 29.10.2016 od 10:00 hod
Kde:
Dům kultury, ul. 28. října 124/2556, Ostrava
Pořadatel:
Sdílet:

Festival CraftCon, který společnost ZR Games pořádá několikrát do roka, je skvělou možností pro děti vstát od svých domácích počítačů a vypravit se na setkání s kamarády. V říjnu 2016 bude CraftCon hostit Ostrava. Přidejte se k nám 19. 11. a zažijte skvělou zábavu se svými přáteli.
Komunitní akce představují možnost prolomit hranici virtuálního světa a potkat se osobně s těmi, které člověk zná často jen pod počítačovou přezdívkou - nickem a přes obrazovku počítače. Sledování videí na YouTube, největším serveru s audiovizuálním obsahem, je populárním trávením volného času. Přední čeští youtubeři, tedy ti, kdo obsah vytvářejí a na internet umisťují, a let´s playeři (komentátoři počítačové hry a průvodci jejím hraním) přijedou na CraftCon předat své zkušenosti hráčům a fanouškům, poradit jim nebo jen zapózovat na společné fotografii.

Youtubeři předvedou v rámci programu živou show, Let´s playeři zprostředkují mladým návštěvníkům vlastní pohled na hraní her Minecraft a League of Legends, v oblíbené YouTube akademii mají možnost ukázat se začínající youtubeři a Let´s Play Challenge jim umožní vyzvat na souboj kohokoliv z pozvaných hostů.
Těmi budou v Ostravě například Freescoot, PeeetaaaTV, Porty, Artix a další. PC herna nabídne herní módy v Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Minecraftu a dalších hrách. Bohatá tombola s cenami z Boostermania.cz, fotostánek s profesionálním fotografem, autogramiáda a závěrečná Just Dance párty.

Podrobnosti o místech konání, pozvaných hostech a možnostech nákupu vstupenek naleznete na: www.craftcon.cz.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí55,681943893433