OstravaDnes.cz
OstravaDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

6. Ostravský knižní veletrh

Kdy:
Pátek 04.03.2016 od 10:00 hod až 06.03.2016
Kde:
Výstaviště Černá Louka, Ostrava
Pořadatel:
Sdílet:

Novinky a to nejzajímavější z knižní produkce představí nakladatelé všech žánrů z celé České republiky na 6. Ostravském knižním veletrhu, který se bude konat 4. - 6. března na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Prezentovat se budou největší kulturní organizace v Ostravě - Knihovna města Ostrava, Moravskoslezská vědecká knihovna a Česká televize.

I letos veletrh nabídne bohatý kulturní doprovodný program v podobě autogramiád, autorského čtení, besed a setkání s autory či představení literárních novinek. Popularitu veletrhu mezi návštěvníky zvyšuje i skutečnost, že jej každoročně poctí svou účastí i několik zajímavých hostů. Na veletrhu se představí jak zajímaví autoři z Ostravy a okolí (Eva Tvrdá, Arnošt Vašíček, Miroslav Sehnal, Břetislav Uhlář, Lydie Romanská, Martin Jiroušek a další), tak autoři odjinud, známí z pořadů České televize (Petra Braunová, Bohumil Vurm, Zuzana Foffová, Tomáš Hořava aj.)

V rámci doprovodného programu bude vyhodnocena soutěž O nejhezčí básničku na téma "Motocykl". Ceny do soutěže věnoval Moravskoslezský kraj. Záštitu nad soutěží převzala náměstkyně hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Věra Palková.

Vstupné: Dospělí 80,- / děti, studenti, důchodci, držitelé ZP a ZTP průkazů 50,- / Hromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob) 20,- Kč

Po předložení platného čtenářského průkazu Knihovny města Ostravy na pokladně získáte 50% slevu. Sleva bude poskytnuta pouze ze vstupenky pro dospělé.
Po předložení platného čtenářského průkazu Moravskoslezské vědecké knihovny na pokladně získáte 50% slevu. Sleva bude poskytnuta pouze ze vstupenky pro dospělé.

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,139915466309